E-mail:

Tel. kom.:

office@e-bag.pl:

506 132 036:

Przewodnik zadowolonego Klienta

1. Jak zminimalizować koszty?


Ekskluzywna torba nie zawsze musi oznaczać torbę drogą, przekraczającą przewidziany budżet.


Kierując się satysfakcją naszych Klientów doradzamy najlepsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania pozwalające z jednej strony na obniżenie kosztów, z drugiej zaś na zachowanie walorów estetycznych i jakościowych.


Najczęściej stosowane rozwiązania przez naszych Klientów to:

Zamiana modelu wykonanego całkowicie manualnie na model o bardzo zbliżonej jakości ale wykonany w pełni lub pół-automatycznie; rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić aż do 40% ceny produktu

Sprawdź sam: model Roma i model Milano


 • Kalkulacja zapotrzebowania rocznego i złożenie zamówienia rocznego z dostawami partiami; pozwala to na zwiększenie nakładu toreb, co pozwala znacząco obniżyć cenę jednostkową; przy zamianie nakładu tylko z 1 000 szt. do 2 000 szt., oszczędzacie Państwo nawet do 1 zł na sztuce!

Poproś o kalkulację


 • Dobór odpowiedniego modelu, papieru i sposobu wykończenia torby do zakładanego jej przeznaczenia; pozwala to na oszczędności wynikające z samej technologii produkcji; nie zawsze dla osiągnięcia pożądanego efektu należy zastosować model najdroższy z oferty…

Umów się na prezentację i poproś o poradę naszego handlowca


 • Powierzenie nam realizacji zlecenia oznacza dla Państwa komfort pracy i konkretne oszczędności – sami dbamy o dostarczenie wzorów, prototypów oraz samą dostawę towaru troszcząc się o Państwa czas i budżet

Poproś o ofertę


 • Dbając o profesjonalną realizację zleceń oprócz powszechnie przyjętych proofów i cromalinów wykonujemy i dostarczamy do Państwa akceptacji próbny druk na docelowym papierze i na docelowej maszynie – tak aby wyeliminować ryzyko ewentualnych różnic kolorystycznych w projekcie.

Rzetelny dostawca powinien dbać w pierwsze kolejności o potrzeby Klienta, jego budżet, a co za tym idzie i zadowolenie!


Dla nas najważniejszy jest KLIENT!2. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze oferty?


 • Przy wyborze dostawcy należy wziąć pod uwagę jakość oferowanych przez dostawców produktów zamawiając wzory już realizowanych zamówień

Zamów bezpłatne próbki


 • Należy zwrócić też uwagę na papier, uchwyty i wzmocnienia, które nas interesują, gdyż te bardzo często różnią się od tych finalnie zastosowanych, a mają istotny wpływ na cenę.


Elementy mające wpływ na cenę jednostkową oraz jakość:


1) Papier – powinien dokładnie odpowiadać gramaturze z zapytania oraz oferty. Należy zwrócić uwagę, że papiery stosowane na rynku polskim są bardzo zróżnicowane pod względem jakości; proszę pamiętać, że gramatura gramaturze nie jest równa!

Dla przykładu stosowany przez nas papier Monopowlekany 170 g przeznaczony do produkcji toreb, jest odpowiednikiem powszechnie stosowanego w Polsce papieru Powlekanego o gramaturze 200g. Papier stosowany przez Ebag, jest sztywniejszy od innych papierów, co ma bezpośredni wpływ na jakość oferowanego produktu.

Papiery tzw. stock’owe są papierami odpadowymi, co oczywiście ma przełożenie na niższą cenę zakupu papieru, ale finalnie także na jakość.

Ebag zaopatruje się w papiery od producentów papieru, oferując ich najwyższą jakość!

Umów się na prezentację

2) Uchwyt – na cenę wpływ ma długość sznurka, jego średnica oraz materiał, z którego jest wykonany;

Pamiętaj – sznurek bawełniany nie zawsze musi być droższy od syntetycznego!

Ebag oferuje sznurki bawełniane o długości 50cm i średnicy 5mm już w standardzie!

3) Wzmocnienia – dopytaj dokładnie jakiego rodzaju będą wzmocnienia Twojej torby.

Usztywnienie powinno być solidne, z tektury 450-700g (nie wiotkiego papieru z odpadu), a na spodzie dodatkowo z tektury bielonej – podklejone – a nie jedynie włożone w torbę.

4) Laminowanie – należy doprecyzować czy metodą na gorąco czy na zimno.

Przy zastosowaniu laminatu kładzionego na zimno istnieje ryzyko wystąpienia tzw. „morki”, która może popsuć nawet najlepszy projekt.

Ebag stosuje laminat kładziony metodą na gorąco do wszystkich realizowanych zamówień.

Poproś o próbki

Precyzyjny dobór wyżej wymienionych składowych produktu oraz właściwej technologii produkcji, pozwoli uzyskać efekt zgodny z Państwa oczekiwaniami.3. Czy spotkałeś się z następującymi problemami: • Farba wyciera się na krawędziach torby – problem taki najczęściej występuje przy produkcji toreb z papieru niepowlekanego, Kraft, offsetowego lub powlekanego bez zastosowania laminatu;

Pamiętaj, to nie jest wina papieru! Twój dostawca powinien zadbać o to, aby Twój produkt był najwyższej jakości!

Ebag zapewnia swoim Klientom rozwiązania technologiczne gwarantujące najwyższą jakość nawet przy zastosowaniu papierów niepowlekanych.


 • Marszczące się krawędzie górne – jest to efekt wadliwie przygotowanych surowców;

E-bag posiada niezbędną wiedzę technologiczną i doświadczenie pozwalające na uniknięcie tego problemu.


 • Trudności w druku na folii metalizowanej

Chciałbyś wykonać nadruk cmykowy na folii metalizowanej srebrnej? Nie ma problemu! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Wbrew powszechnym opiniom na folii metalizowanej można z powodzeniem drukować różnymi technikami, także cmykiem – uzyskując wyjątkowy efekt i poczucie prawdziwego luksusu!

Torba to Twój wizerunek!


 • Kolory na torbie odbiegają od tych Pantone’owych podanych przez Ciebie – tajemnica tkwi w zastosowanym podłożu.

Pamiętaj, jeśli drukujesz torby na podłożu niepowlekanym – musza być kolory Pantone podane z literką „U”, jeśli zaś na powlekanym – z literką „C”.

Nasz Klient ma gwarancję zgodności kolorystycznej! Wykonujemy próbki na docelowym papierze z wykorzystaniem docelowych farb, które finalnie zostaną użyte na maszynie.


 • Papier pseudo-ekologiczny – powszechnie podawany jako ekologiczny beżowy papier Kraft takowym nie jest.

E-bag oferuje swoim Klientom certyfikowany papier ekologiczny organizacji FSC – Forest Stewardship Council.

Chcesz wspólnie z nami dbać o nasze środowisko – zamów torby wykonane z papieru FSC!

Bądź ekologiczny!

FSC


 • Projekt finalny nie jest zgodny z cromalinem – taka sytuacja może mieć miejsce, gdyż cromalin wykonywany jest na innym podłożu niż Twój finalny produkt.

W celu uniknięcia tego problemu wykonujemy próbny rozruch maszyny dla Twojego zamówienia, wykorzystując docelowy zamówiony przez Ciebie papier oraz farby.


 • Problemy z laminowaniem toreb foliowych – torba foliowa nie musi być nudna i sztampowa, może być z powodzeniem laminowana!

Preferujesz torby foliowe, ale chciałbyś wyróżnić się czymś oryginalnym?

Zamów torby foliowe o wyjątkowym wyglądzie i wykończeniu! Laminowane, z tłoczeniem, ze sznurkiem… – wybór należy do Ciebie!

Torba foliowa też może być ekskluzywna!

Daj się zauważyć Twoim Klientom!
4. Czy stosowane formaty są obligatoryjne?Wszystko zależy od modelu torby. Pełna dowolność istnieje przy modelu Roma, ale nawet przy torbach wykonywanych maszynowo mamy możliwość dopasowania formatu do oczekiwań i preferencji Klienta!

Wyślij zapytanie o format, który Cie interesuje


Masz inne pytanie – skontaktuj się z nami !